ANS-Online

Website van het Algemeen Nijmeegs Studentenblad

ANS oktober 2008 in de bakken!

Menig student heeft vanmiddag de splinternieuwe ANS al in de handen gedrukt gekregen op de campus. Behoor jij niet tot deze gelukkigen, haast je dan naar de dichtstbijzijnde gele bak. De ANS is vanaf deze maand namelijk in een compleet nieuw jasje gestoken.

In de oktober-ANS vind je onder andere een interview met Bart Moeyaert, Vlaams auteur en ex-stadsdichter van Antwerpen, die op 22 oktober te gast is op poëziefestival Onbederf’lijk Vers. Ook is verkiezingsfanaat Marc van Gestel aan het woord over de Amerikaanse campaign trail. Onze redacteuren zijn opgestegen naar grote hoogten met studentenzweefvliegvereniging Stabilo, maar ook afgedaald naar de krochten van de Nijmeegse seksindustrie.

De middenpagina is ontworpen door beeldend filosoof Sam Vooren, die tevens geïnterviewd is op deze site. Dit collegejaar zal iedere maand een speciaal voor ANS gemaakt kunstwerk de middenpagina sieren. Ten slotte is er ook een nieuwe rubriek gelanceerd: De Verdieping. In deze rubriek gaat ANS iedere maand op zoek naar intellectuele verdieping. Dat betekent iedere vier weken een portie canonwaardige kennis, spirituele zelfreflectie óf een intellectuele kater. We trappen af met het Science Café.

De digitale versie is hier te downloaden.





  • Roderick

    Vol spanning gewacht op de nieuwe lay-out, en het overtreft de stoutste verwachtingen. Goed werk! Maar moest Mathieu nou echt op jullie eerste cover??

  • Nico

    Vergeet de cover, maar kijk naar de achterpagina.
    Goed werk!

  • Tiener

    Dat is Mathieu helemaal niet. Dat ben ik!

  • De Vieze Man

    Het was ik!

  • Jonge hond

    Het was mij, in mijn grey coath! Woef!

  • Heidebloempje

    Gefeliciflapstaart met de nieuwe vormgeving. Ik moet wel even wennen aan die paarsachtige steunkleur op enkele pagina’s. Die doen mij denken aan het zalmroze van de FD en zo diep gaat ANS toch niet door de knietjes voor het kapitalisme? :)

  • Jacqueline vD

    Nee, eigenlijk was ik het!

  • http://lezer.homo.com/index_nl.php Anoniempje

    Ik heb geen goesting naar dergelijk gezwets. Ik meen juist de jongste redactie-telg van de grote ANS familie te herkennen. Ik vind het meer een gay coat dan een grey coath, moet gezegd worden.

  • Matthijs

    Bah, hij is helemaal glossy :-(

blog comments powered by Disqus