ANS-Online

Website van het Algemeen Nijmeegs Studentenblad

Commentaar

Ik heb afgelopen donderdag met een kerel gezoend.
Ja hoor.
Vol op de bek, geen gelul.
Echt?
Echt. Met tong en al.
Je moest toch vrouwen versieren bij die workshop?
Eeh, ja. Het was een mislukte poging. We hadden een weddenschap met twee meiden. Helaas kwamen zij hun deel van de afspraak niet na.
Haha, één-nul voor hen. Niet iedere vrouw valt voor zulke platvloerse tactieken. Heb je überhaupt iets nuttigs geleerd bij die workshop?
Nou, het schijnt dat Psychologie toch nog ergens goed voor is. De RU zal blij zijn te lezen dat haar studenten de geleerde theorieën direct in de praktijk toepassen.
Als ik de EO mag geloven hoef je tegenwoordig überhaupt geen moeite meer te doen voor een nachtelijk avontuurtje. Meisjes van vijftien hebben regelmatig orgies en veertig dagen zonder seks schijnt voor sommige mensen absoluut onmogelijk te zijn. Zou er nog zoiets bestaan als liefde?
Pff, liefde. Dat jaren zestig begrip is niet meer dan een sociaal construct om enige regelmaat in je seksleven te garanderen.
Ach, misschien heb je gelijk. Toch blijf ik hopen op een kaartje met Valentijn, dat is de verstokte romanticus in mij.
Romantiek of niet, met mij wil het sowieso niet meer lukken. Zelfs zoiets hopeloos als een versierworkshop heeft niet het gewenste resultaat.
Met die ongezonde dosis cynisme zullen er inderdaad weinig vrouwen op je zitten te wachten. Leeft er echt geen greintje positiviteit meer in jou?
Waarschijnlijk heb ik gewoon wat alcohol nodig, het blijft natuurlijk wel donderdag vandaag.
Biertje pakken en al deze zwaarmoedigheid de vergetelheid in drinken dan maar?
Ik dacht dat je het nooit zou vragen.

De hoofdredactie