Deze ANS niet
Voxlog aan de riem
Is ze angstig voor haar baasje? Bang geen universiteitskruimeltjes meer te krijgen? Afgelopen collegejaar ontving Vox al enkele corrigerende tikken en een vermaning van het CvB. Toen een snuivende studente de
voorpagina sierde, werd de ‘stem van de universiteit’ uit haar mandje verjaagd. Nadat Voxlog het bericht plaatste dat de collegevoorzitter met Koninginnedag zich in het busje van Hare Majesteit bevond, ontving de site zelfs een lompe schop in haar ribben. De universiteit heeft het brave schoothondje – dat écht beter verdient – echter nog niet genoeg gestrafd: ze denken er nu over ook haar toch al botte tandjes te trekken. Er zijn plannen Voxlog binnen een ‘studentenportal’ te plaatsen, waardoor de site niet meer van buitenaf is te bezichtigen. En dat terwijl de site afgelopen jaar de prijs won van mooiste universiteitspoedel van Nederland. Wie belt de dierenbescherming?
‘Lieve Ronald,
Ik weet dat je het druk hebt. Ik weet dat het duur is, dat academische onderwijs. Ik weet dat je dagelijks feestjes moet afstruinen, dat doen wij studenten ook graag. Ik weet dat dertig-plussers – hoe hopeloos ook – een kans moeten krijgen een universitaire opleiding te volgen. Maar ik wil zo graag. Ik wil héééééél graag een tweede studie doen. En zie je: ik kan dat dadelijk niet meer betalen, zelfs niet wanneer ik maximaal bij zou lenen. Dus zou je alsjealsjealsjealsjeblieft, voor mij maar ook voor de andere topstudenten die zichzelf ten volste willen ontwikkelen, toch je stomme beslissing willen terugdraaien?
Liefs van een onzekere student’
Zelfs een ezel stoot zich geen twee keer aan dezelfde steen
‘Ja, nee, dat wachtwoord ben ik weer kwijt.’ ‘Wat nu?’ ‘Ehm. Hopen dat het niet opvalt?’ Sorry SIAM, l’histoire se repète. Sinds de verkiezingen van start gingen had de studentenpartij in de Universitaire Studentenraad een gloedjenieuwe site. ‘I can change’, leek het credo na jarenlang een achterhaalde site te beheren, waar tijden niets – écht niéts – te zien was. Naar het schijnt was het wachtwoord kwijt. Zou dat nu weer het geval zijn? Na een pijnlijke nederlaag in de verkiezingen is er niets meer aan de site gebeurd: de verkiezingsprogramma’s staan er nog op, er wordt nog steeds aangekondigd dat er ‘binnenkort op deze site per kandidaat achtergrondinformatie komt te staan’, op de voorpagina pronkt zelfs de belofte dat er verslag zal worden gedaan van de werkzaamheden van de fractie. Dus jullie doen écht heeeeeelemaaaal niets?
LowlANS introductieweekend!!!
Lowlands is al maanden uitverkocht. Je hebt je dus toch maar ingeschreven voor de introductie. Stiekem liever naar Lowlands gegaan? ANS biedt dit jaar DE oplossing: het lowlANS-introductieweekend!!! Compleet met dagelijks lowlANSkrantje, hippe kutmuziek waar geen haan naar kraait en een STORMSTORMSTORMSTORMSTORMBAAN. Er zijn slechts 80 kaartjes beschikbaar, dus wees er SNEL bij! Kaarthouders* maken kans op een onvergetelijk weekend. Inclusief Singstar, een echte Magneetkamer en een onvervalsde gitaarman. Niets moet, alles mag! Doe maar gek, dan doe je al normaal genoeg! Voor de beste outfits worden prijzen uitgeloofd!!!
*Op marktplaats gekochte kaartjes worden ongeldig verklaard.
Tekst: Redactie
Illustratie: Joost Dekkers
Klik hier voor alle artikelen van ANS intro 2009.




