Deze ANS niet
Is het werkelijk nodig om de achterkant van de laatste editie zo te verkloten met zo’n ranzig verhaal. Ziekmakend. Shit om echt niet te publiceren. Die Jos is een walgelijke Pedo. Met een beetje redactionele integriteit weiger je dit te plaatsen.’
Op 14 mei verjaart de RU. Dit wordt niet langer tot diep in de nacht gevierd: de Diesviering is dit jaar een buitenfestival dat al ’s middags begint. ANS zal het festijn opluisteren met een quiz. Wat weet jij bijvoorbeeld van de mensen die dit jaar zijn geïnterviewd? Deelnemende studenten maken kans op onder andere prints van de kunstwerken die dit jaar de middenpagina sierden, en misschien binnenkort jouw studentenkamer!
‘Echt gewoon te ranzig en walgelijk voor woorden. kANSloos. Dit was de laatste die ik lees. Ik had jullie toch echt hoger ingeschat, maar dit is echt van een werkelijk laag en vies nivo. Dat er bij jullie dus niemand is geweest die dacht: “is het wel echt nodig om deze shit de wereld in te helpen?”’
Al weken wachten we in spanning op een boze brief van biologievod Motje. De compostwroeters waren niet zo blij met de geboorte van de term ‘Motjesque’, zo gaat het gerucht. Nu is de vraag, waar blijft het epistel? Zijn de Comic Sans drukletters kwijt? Of is vaste vormgever ‘Karla’s Knutselhoek’ te druk?
‘Er staat dus echt dat de vonk oversloeg tijdens bijles voor zn examens. Hoe oud was dat lulletje rozewater toen? Als het een vriend van mijn famillie was en mijn zoon waar die mee ouwehoert,….dan was die vieze pedo echt wel naar heel ver weg verhuist. Ik had hem compleet gesloopt.’ Het leek even onwerkelijk: Harry Steijn op de redactiemail? Gelukkig bleek het een trouwe lezer, die lichtelijk geïrriteerd reageerde op de achterkant van de april-ANS.
Ook de andere 1 april grap, het digitale overzicht van studieresultaten voor ouders, miste haar uitwerking niet. ‘Hier moeten we iets aan doen’, brieste de strijdlustige Synergy-secretaris tijdens de maandelijkse vergadering van het SOFv. Gelukkig werden de gesjeesde Bedrijfswetenschappers er snel op gewezen dat het hier een grap betrof.







Pingback: ANS-Online » Nieuws » ANS op Diesfestival morgen